Müügi- ja tagastustingimused

Veebipoe https://www.zennative.eu omanik on Hanse Supply UAB.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad https://www.zennative.eu (edaspidi Veebipood) ja klientide (edaspidi Klient) vahel kauba ostmisest tulenevate õiguste ja kohustuste osas.

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale ei lisandu tasu kauba kohaletoimetamise eest.

Info kauba kohta on toodud Veebipoes vahetult kauba juures.

Veebipood jätab endale õiguse muuta müügitingimusi ja müügihindu. Need muudatused kajastuvad veebisaidil.

Tellimuse esitamine

Kauba tellimiseks tuleb soovitud tooted ostukorvi lisada. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toote kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mida saab tasuda pangalingi või mõne muu makselahenduse kaudu.

Leping jõustub summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik kauba lõppemise tõttu või muul põhjusel tarnida, teavitatakse sellest Klienti esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kohaletoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14. päeva jooksul teate saatmisest.

Hinnad

Veebipood jätab endale õiguse hindu korrigeerida. Kui Klient esitas oma tellimuse enne hinnamuudatuste jõustumist, siis temale kehtib kauba hind, mis kajastus arve esitamise hetkel. Kliendil ei ole õigust nõuda vahe hüvitamist.

Kohaletoimetamine

Kaup saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu ja Soome

Saatekulud kannab Veebipood.

Kõik saadetised jõuavad Kliendi määratud sihtkohta üldjuhul 2-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

Erandiks on nädalavahetus, reedel peavad olema tellimused esitatud enne kella 13:00-i , kui on tarneviisiks valitud Itella Smartpost ning soovite tellimusi kätte saada laupäeval. Omniva postikappi saate tellida kuni kella 16:00-i nii et kaup jõuab kohale ka laupäeval. 


Vastutus ja vääramatu jõud

Veebipood ei vastuta ostjale tekitatud kahjude või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaolust, mida Veebipood ei saanud mõjutada ega ette näha.

Taganemisõigus

https://www.zennative.com veebipoest ostetud kaupadele kehtib Eesti Vabariigi seadustega ettenähtud garantii ja tagastamise kord. Ostetud kaubal on 14-päevane kauba tagastamise õigus kauba kättesaamisel.

Taganemisõigus ei kehti, kui ostjaks on juriidiline isik.

Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja originaalpakendis.

Kauba tagastamise kulud kannab klient, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjuseks on tellitud kaubale mittevastavus või puudusega kaup..

Kui kaupa on kasutatud muul otstarbel kui see, mis on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. Kaubad.

Kauba tagastamise soovist peab klient teatama 30 päeva jooksul peale kauba kättesaamist, kirjutades vabas vormis avalduse e-posti aadressile info@zennative.ee. Avalduses tuleb märkida kliendi nimi, toote nimi ja tellimuse number.

Kliendile hüvitatakse tagastatud kauba eest viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast taganemisavalduse saamist.

Klient peab kauba tagastama 14 päeva jooksul avalduse esitamisest või esitama tõendi, et on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud vedajale.

Veebipood võib keelduda raha tagasimaksmisest seni, kuni lepingu esemeks olev kaup on tagastatud või ostja on esitanud tõendi, et ta on kauba tagastanud, olenevalt sellest, kumb toimub varem.

Kiiresti riknevaid ja aegunud tooteid ei tagastata.

Veebipoel on õigus müügitehingust taganeda ja kaup Kleindilt tagasi nõuda, kui e-poes on kauba hind eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Muud tingimused

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist kliendile.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada või asendada, tagastab Veebipood kliendile kõik müügilepinguga kaasnevad tasud.

Veebipood vastab tarbija kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturundus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab Kliendi sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-posti aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ja kauba Kliendile saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid transporditeenust osutavale ettevõttele kauba kohaletoimetamiseks.

Veebipood saadab Kliendile uudiskirju ja pakkumisi Kliendi e-posti aadressile ainult juhul, kui Klient on veebilehel e-posti aadressi sisestades selleks soovi avaldanud ja teatanud oma soovist saada otsepostitusteateid.

Ostjal on igal ajal võimalus e-postile saadetud pakkumistest ja uudiskirjadest loobuda, teavitades sellest meid e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldavas e-kirjas toodud juhiseid.

Argumentide lahendamine

Kui kliendil on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-posti aadressile: info@zennative.ee või telefonil: +372 555 24 424

Käesolevatest tingimustest tulenevad vaidlused ja erimeelsused lahendatakse pooltevaheliste läbirääkimiste teel. Kui pooltest tekkinud vaidlusi ja erimeelsusi ei õnnestu lahendada pooltevaheliste läbirääkimiste teel, on mõlemal poolel õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või kohtusse.